top of page

Hanımağa Halı Yıkama, sektöründe İstanbul'da uzun yıllardan beri hizmet veren kullandığı son teknoloji makinalar ile insan sağlığına uygun anti bakteriyel temizlik ilaçları kullanarak sağlığınızı ön planda tutmakta halı, özel halı, stor perde, yorgan, battaniyelerin temizlenmesi ve sağlıklı bir şekilde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunması için profesyonel kadrosu ile sağlıklı, kaliteli ve hijyenik temizlik hizmeti sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

HANIMAĞA HALI YIKAMA firmamız Başakşehir bölgesinde halı yıkamanın her alanında sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla vermeyi ilke edinmiştir. Halı yıkama, koltuk yıkama, stor yıkama, zebra yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, yerinde halı&halıflex temizleme hizmetleri sunarken önceliğimiz müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyeti olmuştur. 

 

Son sistem makinalar en iyi ve organik leke sökücü ve halı şampuanlarımız ile yenilikleri yeni ve iyi olan ürünleri sizler için takip ediyoruz. Müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyeti için her zaman en iyisi olmaya devam edeceğiz. Bant sistemi ile halılar tek tek yıkıyoruz. havuz sistemi olmadan başka halıların kiri tozuyla karışmadan özenle halı cinsine göre yıkama yapıyoruz.

Makina Halısı Yıkama

Step Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Battaniye Yıkama

Yorgan Yıkama

Koltuk Yıkama

Yatak Yıkama

Stor Perde Yıkama

IMG-20221121-WA0003.jpg
IMG-20221121-WA0005.jpg
IMG-20221121-WA0013.jpg

Halı Yıkama

Hanımağa Halı Yıkama firmamız Halı yıkamada uygunluk açısından en uygun fiyatları ve kesin çözüm sunan Başakşehir'de halı yıkama firmaları arasında kendisini kanıtlamış, halı yıkama incelikleri alanında uzmanlaşmıştır. Başakşehir gibi büyük ve güzel ilçemizde hizmetinde kusursuz temizlik sunmanın gayreti içinde olan firmamız, yerinde halı yıkama hizmeti de vermektedir.

Yorgan & Battaniye Yıkama

Evlerimizde kullanmakta olduğumuz Yorgan ve battaniyeler aslında vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Yorgan, yastık ve battaniyeler hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olmuşlardır. 

 

Peki yorgan, battaniye ve yastıklarımızın temizliğine ne kadar önem veriyoruz?

Ağzımızın, yüzümüzün ve vücudumuzun sık sık temas ettiği yorgan, battaniye ve yastıklarımızı nerede ve nasıl yıkandığını takip edebiliyor muyuz?

Bir çok halı yıkama firmasının yorgan ve battaniyelerinizi soğuk su ile halı gibi yere serip halı yıkama makinesi ile halı yıkar gibi yıkadığını biliyor musunuz?

Yorgan ve battaniye yıkatmaya verdiğiniz yerleri muhakkak gidin görün veya internet sitelerinde yorgan yıkama makinelerinin  olup olmadığına emin olunuz. Firmamızda yorgan ve battaniyeler evlerimizde kulanmakta olduğumuz çamaşır makinelerinin sisteminde çalışan yorgan ve battaniye yıkama makinesinde yorganların çeşitlerine göre yün yorgan yıkama , elyaf yorgan yıkama , slikon yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama ve battaniye yıkama gibi yorganların çeşidine göre yıkama programları vardır ve sıcak su ile yıkanmaktadır.

Perde Yıkama

Hanimağa; Perde yıkama hizmeti ile perde temizliğinde artık geniş bir alana yayılan bir servis ağımız ile profesyonel perde yıkama/temizleme hizmeti veriyoruz. Üstelik tüm hizmetlerimizde olduğu gibi perde yıkama hizmetimizde de garantili temizlik yapmaktayız.

Tek yapmanız gereken telefon ile bizi aramak!

Hanımağa Halı yıkama olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Yılların verdiği tecrübe ve sizlerin bizlere verdiği destek ve güvenle her geçen gün büyüyerek bu günlere geldik.

Ücretsiz servis hizmeti ile perdelerinizi yerlerinden sökerek en kaliteli bir şekilde firmamızda temizleme işlemini yapıyoruz. Aşağıda bir kaç perde çeşitlerinden bahsettik. Perdelerinizin bozulmaması için profesyonel firmalar tarafından temizlenmesi gerekir. Stor Perde, Tül Perde, Zebra Perde, Jaluzi Perde gibi hassas perdelerinizi itina ile temizliyoruz.

Stor perde yapısı itibarı ile hassas bir temizlemeden geçmesi gerekir. Evlerinizde bu tür perdelerin temizlemesi başlı başına problemdir. Firmamızda bu iş profesyonelce yapılabilmektedir.

Zebra perde Katlamalı yapısı olduğu için temizlemesi en zor perdelerdir. Zebra perdenin yıkanacağı yer geniş olması gerekmektedir. Evlerimizde böyle bir yer olmadığı için evlerde yıkanamaz. Firmamızda zebra perdeler hijyen bir temizleme işleminden geçmektedir.

Jaluzi perde kırılgan bir yapıya sahiptir. Temizleme işlemi titizlikle yapılması gerekir. Yine bu perde türü için de geniş bir yıkama yeri olması gerekir. Doğal deterjanlarımız ile perdeler deforme olmadan titizlikle temizlenmektedir. İstanbul’da perde yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel ve sorunsuz bir perde temizliği için bizi tercih etmeye devam edin. Firmamız hijyen konusunda çok titizdir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile her türlü temizlik hizmeti firmamızda mevcuttur.

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetini ev ve ofislerinize kadar getiriyoruz. Üstelik ücretsiz servisimiz ile. Uygun Temizlik kalitesi ile koltuk, oturma grubu, L kanepe gibi taşınmaz eşyalarınız yerinde yıkama hizmeti ile temizliyoruz. Profesyonel ekibimiz ile evinizde gereken Hijyeni sağlayarak sizlere sağlıklı yaşam alanlarında oturma fırsatı sunuyoruz. Koltuk Yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama ekibimiz size hizmet etmek için bir telefon kadar yakın. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınızı GARANTİ EDİYORUZ.

Yatak Yıkama

Yatak Yıkama Uzmanlık ve Titizlik ister.

Evimizde en uzun süreli kullandığımız eşyalardan biridir yataklarımız. Rahat uyuyabilmek için içimizin de rahat olması gerekir. Son dönemlere kadar yıkanması mümkün olmayan yatakları silerek temizlemek hiçbir ev hanımının içini rahatlatmaz.

Silmenin temizlemek olmadığı, kirleri içine gömdüğü gerçegi rahatsiz eder. Son teknolojik ürünleri kullanan firmamız yerinde yıkama yataklarınızı yıkayarak temizliyor.

İçine gömülmüş kir ve mikroplar özel makinalarla çekilerek yatağınız kısa sürede hem temiz hem de kuru bir şekilde kullanıma hazır hale getiriliyor. Arayın sağlığınız için düzenli olarak yatak yıkama için biz arayalım.

Yatak yıkama insan sağlığı acısından çok önemli bir yerdedir. İnsanoğlu yaşamının yarısına yakınını yatak üstünde geçirmektedir yatakların sağlıklı ve hijyenik bir halde olması ciddi anlamda çok önemlidir.

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur.

Basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

Yıkama da kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yatak yıkama işlemi bittikten sonra 4 saat içinde kullanıma hazır hale gelir.

bottom of page